Elektromanyetik Radyasyondan Nasıl Korunacağız?
Elektromanyetik Radyasyondan koruyan kumaşın eşsiz özellikleri
Stacks Image 15466
Emcare Ürünleri; yaşam alanlarımızda sürekli maruz kaldığımız, önemsemedimiz, yanlış değerlendirdiğimiz, görünmeyen, ömrü belirsiz, sessiz ve ölümcül güce sahip çok yaygın bir kirlilik olan; Elektromanyetik Radyasyona karşı sizi ve sevdiklerinizi %99 oranında korumak için üretilmiş patent korumalı ürünlerdir. Evinizi ve sevdiklerinizi koruyun…
Emcare Tekstil, ürünlerinin yüksek teknoloji kullanılarak dokuma ile kazandırılmış özellikleri, %99 oranında elektromanyetik radyasyonu engellediği gibi aynı zamanda da antistatik, hijyenik ve izoterm özellikleri ile de sizin ve sevdiklerinizin, sağlığını ve yaşam kalitesini artırarak koruma sağlar. Tüm bu eşsiz niteliklerinin yanında fiyat avantajı ile de Dünya’da bir ilktir. Emcare Ürünleri; yaşam alanlarımızda sürekli maruz kaldığımız, önemsemedimiz, yanlış değerlendirdiğimiz, görünmeyen, ömrü belirsiz, sessiz ve ölümcül güce sahip çok yaygın bir kirlilik olan; Elektromanyetik Radyasyona karşı sizi ve sevdiklerinizi %99 oranında korumak için üretilmiş İTÜ patentli, TÜBİTAK onaylı olan ürünlerdir. Evinizi ve sevdiklerinizi koruyun…
Çocuklarımız beyin dokuları, vücut kilolarına göre yetişkinlerden 10 kat fazla radyasyon emiyor. Elektromanyetik Radyasyondan koruyan Antistatik, hijyen Etkili, İzoterm bebek tekstil ürünleri. En değerli varlıklarımız, çocuklarımız için tam koruma… Ürünleri e-bebek'ten temin edebilirsiniz. Çocuklarımızın beyin dokuları vücut kilolarına göre yetişkinlerden 10 kat fazla radyasyon emiyor. Evinizi ve sevdiklerinizi koruyun... www.emcaretekstil.com

Elektromanyetik Radyasyon Dalgalarına Karşı Tam Koruma

çevremizde baz istasyonları ve yüksek gerilim hatlarından, evimizde yaşam alanlarınızda kullandığınız her türlü elektrik ve elektronik cihazların (Wireless, cep telefonu,kablosuz telefon, TV, mikrodalga gibi) yaydığı elektromanyetik radyasyonun bilinen ve bilinmeyen tüm risklerini engelleyerek %99 oranında bebeğinizden uzak tutar. Ölümcül Elektromanyetik dalga kaynaklarını 10 kat uzağa taşınmasını sağlar.

- Antistatik Özelliği

gümüş faraday kafesi ile dokunan kumaş sayesinde bebeğinizin üzerinde biriken elektrostatik enerjiyi dışarıya atarak gün boyu bebeğinizi stres ve huzursuzluktan uzak tutmaya çalışır.

- Hijyen Etkisi

kumaş içinde bulunan gümüş yapı sayesinde zararlı organizmaların oluşmasını engellemeye yardımcı olarak bebeğinizin sağlığını korumaya yardımcı olur.

- İzoterm Özelliği

özelliği ile ısıl dengeyi sağlar ve vucuda sıcaklığı eşit dağıtır. Bebeğinizin vucut ısısının homojen dağılımı ayaklardan başa kadar dengeli ve eşit ısı ile vucut sağlığına yardımcı olur.

%99 koruma etkinliği…

Cep telefonundan bilgisayara, TV’den tıraş makinesine kadar tüm teknoloji ürünlerinin (baz istasyonu vb) yaydığı Elektromanyetik Radyasyonun bilinen ve bilinmeyen tüm risklerini %99 oranında azaltarak ve emerek sizi ve sevdiklerinizi korur.


dayanıklılık…

Emcare Elektromanyetik Radyasyonu yutma ve engelleme özelliği dokuma ile kazandırılmıştır. Yıkanarak yada eskiyerek özelliğini kaybetmez. Sizi ilk gün ki gibi korur.


eşsiz görünüm, kullanım...

Emcare Ürünleri tüm yaşam alanlarında kullanıldığı gibi, model-desen-görünüş ve ütüleme-yıkama özellikleriyle de normal perdelerle aynıdır.


kimyasal madde içermez…

Emcare Ürünlerinde kimyasal yada kanserojen içerikli bir madde bulunmaz.


fiyat avantajı…

EMCARE perdeleri bu seçkin ürünlerini, aynı desen ve modellerdeki koruma faktörü olmayan diğer perdelere göre % 25 fiyat farkıyla satışa sunmaktadır. Bu da EMCARE perdelerinin diğer bir önemli başarısıdır.


geliştirme yeri ve garanti…

Emcare Ürünlerin hepsi Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir. Anti-Stres, Anti-Bakteriyek, ve İzotem ürünleri de ayrıca sertifikalı ve patent korumalıdır.


Kesintisiz İletişim

EM CARE ürünlerinde %99 koruma ile kesintisiz iletişim devam eder. %99 oranında ki koruma ile yaşam alanlarımızdaki elektronik aletler ve dışarıdan maruz kaldığımız baz istasyonu gibi cihazların yaydığı radyasyonu en aza indirerek daha güvenli bir yaşam alanı oluşturursunuz. İletişim sorunları ile karşılaşmazsınız.


Emcare Elektromanyetik Radyasyon koruyucu ürünleri Uluslararası IEEE Std. 299-2006, MIL-STD-285E, NSA 65-5, EN 50147-1 akredite labaratuarları tarafından onay sertifikalı, lisanslı ve TÜBİTAK UEKAE EMC labaruatuvarı yetkilileri tarafından Elektromanyetik Radyasyonu yutarak engelleme etkisi belgelenmiştir.

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika  Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Emcare Tekstil ITU Sertifika  Emcare Tekstil TUBITAK Sertifika  Emcare Tekstil CE Sertifika  Emcare Tekstil IEC Sertifika

Emcare Tekstil NSA Sertifika  Emcare Tekstil DOD Sertifika  Emcare Tekstil IEEE Setifika

Tübitak-Türkiye Bilimsel Teknolojik Araştırma Kurumu, ITÜ-İstanbul Teknik Üniversitesi, CE- Avrupa Birliği Kriterleri Uyum Belgesi, IEC-Uluslararası Elektroteknik Komisyonu, NSA-Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı, USDOD-Amerikan Savunma Bakanlığı, IEEE-Ulusal Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü

28.11.2021
Elektromanyetik Radyasyon Tel. 0 (555) 151 23 57 email